Існує величезна кількість видів танцю від бальних до найсучасніших в стилі техно. Танець завжди був частиною людської культури, ритуалів і свят, це чудовий спосіб зміцнити фізичну активність і отримати чимало переваг для здоров’я.

Танці є прекрасним і приємним для багатьох способом зберігати фізичну форму, яка підходить для людей різного віку, ваги і стану здоров’я. Залежно від фізичного стану ми можемо практикувати танці від найповільніших до найбільш інтенсивних. Не слід забувати про великий список переваг для тілесного і психічного здоров’я, які дарують танці.

До них відносяться поліпшення стану серця і легенів, зміцнення м’язової сили, витривалості і моторики, підвищення м’язового тонусу і аеробної форми. Регулярні заняття танцем дозволяють ефективно управляти своєю вагою, танцюристи мають більш міцні кістки, у них знижений ризик остеопорозу. У любителів танців спостерігаються більш розвинена координація рухів, спритність і гнучкість, а також покращений баланс і просторове сприйняття.

Читайте також:  Зниження ризику інсульту на 80%: відмовтеся всього від трьох продуктів

В цілому, відвідують уроки танців мають підвищену фізичну впевненість і поліпшене функціонування мозку. Також вони можуть похвалитися зміцненням загального самопочуття і окремо психологічного здоров’я. Танцюристи знаходять велику впевненість в собі, у них виробляється почуття власної гідності. Нарешті ще однією безперечною перевагою танців можна назвати розширення кола спілкування – це один з видів профілактики старечого недоумства, пише betterhealth.vic.gov.au.

Додайте UkrHealth в обрані джерела Додати в обрані Google News