Дослідники виявили, що люди, які їли сушені фрукти (сухофрукти), в цілому були більш здоровими, ніж ті, хто не їв, і в дні, коли люди їли сушені фрукти, вони споживали більше деяких ключових поживних речовин, ніж у дні, коли вони їх пропускали.

“Сухофрукти можуть бути чудовим вибором як поживна закуска, але споживачі можуть бути впевнені, що вибирають несолодкі версії без додавання цукру”, – сказав Салліван. “Розміри порцій також можуть бути складними, тому що порція сушених фруктів менше, ніж порція свіжих, оскільки вода була видалена. Але позитивним моментом є те, що сушені фрукти можуть допомогти людям потенційно споживати більше фруктів, тому що вони портативні, вони зберігаються на полицях. Стабільно і може бути навіть дешевше”.

Дослідження

Для дослідження команда використовувала дані про 25 590 учасників національного дослідження здоров’я та харчування. Учасники надали дані про всі продукти, які вони споживали за попередні 24 години, включаючи сухофрукти. Також були зібрані дані про кардіометаболічне здоров’я учасників, включаючи індекс маси тіла, окружність талії і артеріальний тиск, а також загальну якість їх дієти.

Проаналізувавши дані, дослідники виявили, що в середньому люди, які повідомили про споживання сухофруктів в опитуванні, дотримувалися більш здорового харчування, ніж ті, хто цього не робив. Вони також мали нижчий індекс маси тіла, окружність талії та систолічний артеріальний тиск. Крім того, дослідники виявили, що в дні, коли вони їли сушені фрукти, учасники споживали більше вуглеводів, харчових волокон, калію, поліненасичених жирів і загальної кількості калорій.

Джерело: The Health Site