Найкориснішим фруктом для підтримки роботи серця є авокадо, стверджує доктор медичних наук, лікуючий кардіолог з Нью-Йорка Сюзанна Стейнбаум.

Спеціалістка констатує, що деякі продукти мають більшу користь для серця, ніж інші. Доктор Стейнбаум рекомендує кожен день вживати в їжу найбільш корисний фрукт – авокадо.

“Авокадо містить мононенасичені і поліненасичені жири, які необхідні для здорового харчування серця. Ці типи жирів дуже корисні-дослідження пов’язують їх зі зниженням запалення і рівня «поганого» холестерину ЛПНЩ. Особисто я з’їдаю по половинці кожен день”, – повідомила кардіолог на порталі Well+Good.

Крім того, фрукт містить вітаміни і поживні речовини, що знижують кров’яний тиск і зменшують запалення, – наприклад, магній і калій. Його клітковина зменшує ризик метаболічного синдрому – стану, що загрожує виникненням діабету і хвороб серця,

Читайте також:  Вчені визначили оптимальну кількість кави для зниження ризику смерті

Лікарка порадила з’їдати половинку настільки корисного для серцевого м’яза фрукта щоранку. За словами медикині, в плані оздоровлення міокарда це “їжа номер один”.