Як ви хочете, щоб кишкові бактерії добре харчувалися. Однак, якщо ви будете годувати неправильні, ви можете захворіти. Тому що дієта впливає на вашу імунну систему. Експерти пояснюють, як можна легко їсти здорову їжу для слизової оболонки кишечника.

Яке відношення грип має до їжі? Взагалі ніякого, більшість скаже. Насправді трохи більше, ніж ви думаєте. Тому що близько 70 відсотків клітин імунного захисту людини знаходяться в кишечнику. Точніше в слизовій оболонці травного органу.

Цей так званий слиз, в свою чергу, вимагає догляду. Бактерії, які там живуть, хочуть, щоб їх правильно живили. В іншому випадку вони почнуть проїдати дірки в слизовій оболонці кишечника. Або, як висловився Ерік Мартенс з Мічиганського університету:

“Якщо ви їх не годуєте, вони з’їдять вас”.

Це урок, який його наукова група витягнула зі своїх досліджень кишкових мікробів, клітковини і слизової оболонки кишечника.

Ці продукти руйнують слизову оболонку кишечника

  • Простий цукор з білого борошна і цукру-рафінаду: більшість людей люблять шоколад і мармеладних ведмедиків. Проблема:”погані” бактерії теж роблять це, і особливо ті, які розщеплюють простий цукор, дуже швидко розмножуються з цими ласощами.
  • Уникайте занадто великої кількості в’ялених, копчених і сильно перероблених ковбасних виробів: ці продукти потрапили в список канцерогенних речовин, тому вам, як правило, не слід їсти більше 500 грамів червоного м’яса в тиждень.
  • Погані жири: будьте обережні з маргарином, майонезом і салом, так як вони можуть викликати сильне навантаження на кишечник.

Джерело: МедікФорум