Учені з Нідерландів офіційно підтвердили те, що і без того знали майже всі люди. Вони довели, що через гормональні розбіжності соціальних умовностей жінки плачуть значно частіше і в два рази довше за чоловіків.

Проведене вченими з Tilburg University в Нідерландах дослідження показало, що жінки плачуть, в середньому, від 30 до 64 разів на рік. Тим часом, чоловіки витирають очі від сліз приблизно від 6 до 17 разів на рік. Жіночий плач триває, в середньому, 6 хвилин, а чоловічий триває всього дві-три хвилини.

Це один з найбільш старих стереотипів, і його справедливість довели голландські вчені. На їхню думку, жінки плачуть частіше і довше чоловіків через гормональні відмінності між статями, а також через соціальні умовності. Автори дослідження поговорили і більш ніж з 5000 чоловік в 37 країнах, ставлячи їм питання з приводу їх емоційних реакцій.

Читайте також:  Що може допомогти усунути болі при менструації

Серед чоловіків 66% учасників опитування плакали менше 5 хвилин за один раз, а 24% від 6 до 15 хвилин. Серед жінок 43% плакали менше 5 хвилин, але цілих 38% від 6 до 15 хвилин. Відзначимо, що кількість жінок, що плакали за один раз від 16 до 30 хвилин, виявилося у два рази більшим, ніж число чоловіків – 11% проти 5%. На думку автора дослідження професора Еда Вінгерхетса, подібна різниця пояснюється ще й тим фактом, що жінки частіше дивляться слізні телепередачі та серіали, а також читають сентиментальну літературу.
 
Крім того, в суспільстві нормально сприймаються засмучені жінки, а ось ридаючий чоловік вважається чимось нетиповим. Саме тому представники сильної статі намагаються стримувати свої емоції, що не завжди буває корисним для їхнього здоров’я.

Читайте також:  Як визначитися з грядкою для посадки озимого часнику

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
НАВІЩО ЛЮДИНІ СЛЬОЗИ

ЯК ВПОРАТИСЯ З НЕГАТИВНИМИ ЕМОЦІЯМИ

ДІТИ ПЛАЧУТЬ НОЧАМИ, ЩОБ БАТЬКИ НЕ ЗАЙМАЛИСЯ СЕКСОМ