Вчені назвали домашні засоби, які лікують артрит. При наявності стійких симптомів цієї недуги необхідні альтернативні заходи, здатні зняти біль в суглобах і полегшити страждання.

Заняття фізкультурою створюють тиск на суглоби, особливо швидка ходьба або біг підтюпцем. Слід займатися водними видами спорту, в такому випадку пацієнти, які страждають артритом, отримають значну користь. Медики рекомендують плавання, так як воно покращує координацію рухів, підвищує настрій і в цілому впливає на якість життя, знімаючи больові відчуття.

В ході дослідження чоловіки і жінки з артрозом, які виконували у воді різні вправи, не тільки знизили вагу, але і поліпшили загальне самопочуття, діапазон їх рухів став ширше.

Читайте також:  Миття посуду зменшує ризик інсульту

Рекомендується також йога, так як асани благотворно впливають на суглобові сумки, знімаючи запалення і напруги. Вчені радять приймати гарячі ванни або душ, подібна терапія підсилює кровообіг і заспокоює м’язи.

Корисний регулярний масаж суглобів, в даному випадку знижується вироблення гормону стресу кортизолу і нейротрансмітера P, пов’язаного з болем.