Існує досить великий вибір продуктів, які можуть бути дуже корисними для підтримки здоров’я та нормальної роботи серця, стверджують експерти з Асоціації кардіологів США. За їхніми словами, кожній людині слід подбати про те, щоб ці продукти були присутні у її раціоні.

Наприклад, до списку найкорисніших для серця продуктів фахівці внесли сочевицю та стручкову квасолю. За їхніми словами, у квасолі міститься велика кількість магнію, калію, фосфору, заліза та вітаміну В1. Крім того, цей продукт може поділитися з організмом та іншими корисними сполуками.

Що ж до сочевиці, то вона – чудове джерело фосфору, калію та клітковини. При цьому в організації попереджають: надмірна кількість солі лише зіпсує ці продукти, пише Pronews.gr.

Крім того, вони радять утриматися від вживання таких гарнірів із ковбасними виробами та смаженим м’ясом.

Також до списку продуктів, які благотворно впливають на роботу серця, увійшли жирна риба, гранат та виноград. При цьому наголошується, що велика кількість раніше проведених досліджень пов’язує часте споживання жирної риби зі зниженням ризику інсульту та інших захворювань серцево-судинної системи.

Причому зовсім не обов’язково витрачати гроші саме на червону рибу, чимало користі можна отримати від оселедця або скумбрії. Головне, повторюють експерти, не забувати про те, щоб у стравах із використанням цих продуктів не було надто багато солі.