Те, яким чином ми виглядаємо в очах романтичних партнерів, безпосередньо впливає на якість наших відносин. До такого висновку прийшли дослідники з Університету Макгілла в Канаді.

Емоційні зв’язки-це та сама мова без слів, яку ми використовуємо в спілкуванні з партнерами. Емоції – це свого роду синергія між двома характерами, завдяки яким партнери і залишаються удвох. Люди демонструють взаємодії особистості та емоцій, вибудовуючи повні довіри відносини. Але людині властиво уважно ставитися до суджень інших людей, як показує практика. І це демонструє так звану методичність емоцій.

Так називається здатність робити висновки про те, як нас сприймають інші, і наскільки правильно. Дослідники з Канади вирішили з’ясувати, чи знайоме людям, як їх романтичні партнери оцінюють емоції свого я, в порівнянні з очікуваними емоціями інших людей. Уявіть, що ви розлютилися через незданого вчасно в прання білизни. Чи відноситься ваш партнер до вашого гніву також, як ставилися б і інші люди?

Читайте також:  З якого віку людині можна спати менше

Виявляється, це дуже важливо для відносин. Якщо він сприймає вашу реакцію, як щось абсолютно аномальне і нелогічне, для відносин це дуже погано. Такі підсумки опитування понад 189 пар, які перебувають у романтичних стосунках. Вчені намагалися визначити, як емоційна методичність впливає на якість ставлення в режимі реального часу.

Незалежно від того, як ми себе почуваємо, перебування в союзі з якоюсь людиною буде більш позитивним, якщо ми знаємо, що наш партнер сприймає наші емоції також, як і інші люди. Пари краще справлялися з конфліктами, коли знали, яким чином партнери відчувають їхні почуття. Дослідження також передбачає, що якщо людина знаходиться в блаженному невіданні про унікальні враження свого партнера, то це призводить до поліпшення якості миттєвих відносин.

Читайте також:  Огляд язика вранці дозволяє помітити ознаки проблем зі здоров'ям