Урологи Рене Малік і Келлі Касперсон порадили партнерам, які давно живуть разом, займатися сексом за розкладом. Незвичайну пораду лікарів наводить Men’s Health.

Малик зазначила, що у довгих відносинах пристрасть поступово сходить нанівець і партнери більше не хочуть займатися сексом. «У молодості через бурхливі гормони було спонтанне бажання, але тепер, коли ви дорослі люди, потрібно більше часу та зусиль, щоб підтримувати інтерес до сексу», — попередила Малік. Ефективним способом пожвавити сексуальне життя після багатьох років шлюбу вона назвала графік сексуальної активності пари.

Уролог Келлі Касперсон пояснила, що партнерам потрібно заздалегідь домовитися, в який день і скільки вони займатимуться сексом, а потім суворо дотримуватися плану. На її думку, такий метод допоможе не лише повернути регулярність статевого життя, а й відродити відчуття перших побачень. «Коли ми були молодшими, ми планували час для близькості, хіба не так? Ми жили окремо і наперед знали, що в п’ятницю буде побачення, на якому можливий секс. Усі дні, що залишилися, проходили в передчутті і підготовці до цієї зустрічі», — каже Касперсон.

Читайте також:  Непомітний знак на руках, який означає, що в організмі багато солі