Лікар констатує, що незрозуміле хворобливе відчуття може бути ранньою ознакою кількох видів раку.

Фармацевт Хуссейн Абдех розповів в інтерв’ю Express Health про одну з ранніх ознак раку – такою ознакою, за його словами, є «незрозуміле болюче відчуття».

Ось що зокрема сказав експерт.

  • Іноді біль може бути ранньою ознакою раку горла – зокрема, людина відчуває болючість у горлі, яка посилюється під час їжі чи пиття, або відчуває біль при ковтанні.
  • У разі раку кишечника біль та дискомфорт у животі, що виникають при прийомі їжі або після їжі, також можуть бути початковими симптомами. кишечника – додатково відчувається спазми, метеоризм, почуття нудоти.
  • Рак яєчників може викликати постійний біль у уражених ділянках тіла.
  • Незрозумілий біль також може вказувати на рак шлунка та шийки матки.

«Що означає незрозумілий біль? Це відчуття, яке раніше не відчувалося, – особливо в тій ділянці тіла, яка в іншому здається абсолютно здоровою. Якщо у вас виникає такий незрозумілий біль, що не проходить сам собою через пару тижнів, вам слід записатися на прийом до лікаря», – підкреслив фармацевт.

Абдех зауважив, що незрозумілий біль є лише одним із симптомів, які можуть вказувати на рак. Кожен окремий тип раку пов’язаний з безліччю інших ознак, які повинні викликати тривогу, ними є втома, втрата ваги, зміни випорожнень, зміни зі шкірою або голосом та інші.