Найбільш популярними продуктами, які зміцнюють імунітет, є цитрусові. Вони містять велику кількість вітаміну С. Однак фахівці назвали ще кілька поживних засобів, які варто додати в щоденний раціон. Їх не варто уникати, оскільки це може привести до ослаблення імунної системи.

В першу чергу фахівці радять додати в раціон корінь імбиру. Він має противірусні та протизапальні властивості. Найкраще вживати його в молотом вигляді. Також рекомендується звернути увагу на такі прості продукти, як яблука і цибулю. Вони обидва містять високий рівень флавоноїду кверцетину, який є стимулятором імунної системи. Дослідження також показують, що яблука та цибуля мають протиалергічні, протиракові та протизапальні властивості, повідомляє Eat This, Not That!

Читайте також:  У яких випадках ГРВІ може затягнутися

Ще один продукт, який рекомендують експерти – алое вера. Багато знайомі з її дією. Однак виявилося, що рослина також може принести користь імунітету завдяки противірусним і антибактеріальним властивостям. Найчастіше алое вера вживають в невеликих кількостях у вигляді гелю або соку.

Крім того, фахівці радять не забувати про грибах. Вони містять потужні полісахариди, які допомагають боротися із запаленням і стимулюють імунну систему.

Як і всі ягоди, малина є потужним антиоксидантом. Вона також є джерелом вищезгаданого кверцетину, який допомагає підтримувати здоров’я. Какао містить ті ж фітохімічні речовини, що і малина. Воно також має протизапальну дію, кажуть медики.

Читайте також:  Лікар назвав продукти, які допоможуть позбавитися болю в суглобах цієї осені