Яка жінка не мріє харчуватися повноцінно, їсти менше і при цьому не відчувати голоду? Все це можна досягти, «перепрограмувавши» своє мислення.

Людський організм – неймовірно розумний. Кожен гормон відповідає за ту чи іншу діяльність. Так, в кишечнику виробляється грелін, який є збудником апетиту. На противагу йому працює лептин, який розташовується в жирових клітинах. Коли людина наїдається, лептин посилає в головний мозок сигнали. Відповідно, знизити кількість споживаної їжі можна в тому випадку, якщо ви навчитеся керувати «цими гормонами.

Чим вище білка міститься у вашому раціоні, тим довше ви не будете відчувати голоду, тим більше, що саме білкова їжа дає організму мінімальну кількість калорій. Таким чином, людському організму необхідний протеїн.

Читайте також:  Косметолог пояснила посилене випадання волосся восени

Так, за допомогою протеїну можна схуднути. Вся справа в тому, що важливіше, скільки калорій з страви отримає організм, а не скільки міститься в ньому. Різна їжа перетравлюється по-різному, і організм витрачає на цей процес різну кількість часу. Таким чином, при перетравленні білкової їжі, близько 30 відсотків піде на розщеплення. А ось на перетравлення вуглеводів витратиться всього лише 7 відсотків, у випадку з жирами і того менше: лише три відсотки. Тому, роблячи упор на білок, ви змусите організм працювати. При цьому ви не будете відчувати голод, а організм буде отримувати все необхідне з їжі. Зрозуміло, не варто відмовлятися від вуглеводів і жирів повністю, головне – розрахувати свою формулу щоденного споживання їжі.

Читайте також:  Названо очевидні продукти, які підвищують артеріальний тиск