Вчені розповіли про продукти, які допомагають худнути, – до складеного ними переліку увійшло багато фруктів і молочні вироби. За словами фахівців, у процесі засвоєння цих продуктів в організмі людини активізується жировий метаболізм.

Думка експертів про продукти, що сприяють активному жироспалюванню і схудненню, опублікував «ВладТайм». Зокрема, одним з найбільш дієвих у цьому плані визнаний грейпфрут. Його щоденне вживання в обсязі 250 грамів дає можливість від 2 кілограмів зайвої ваги, зазначили фахівці.

Крім цього, худнути добре допомагає зелений чай – 4 чашки напою в день. Приправлена перцем гостра їжа містить компоненти, які плавлять жир в тілі людини.

Інша корисна в справі схуднення спеція – це кориця: вона сприяє зниженню рівня цукру в крові, що не дозволяє жировій тканині активно накопичуватися, і в той же час захищає від спалахів апетиту. Дозволяє стати стрункішим і вживання яблучного оцту, який володіє здібностями дробити ліпіди (жирові клітини), прискорювати виведення токсинів і усунути тягу до солодкого.

У перелік кращих «продуктів стрункості» вчені внесли маложирні молочні продукти, білкову їжу, яка уповільнює процес засвоєння калорій, і морепродукти, що містять йод, підсилює розпад жирів.

Чудовим способом позбутися від обридлого жиру експерти назвали пиття чистої води.