Люди, які вимушені вести сьогодні малорухливий спосіб життя в зв’язку з домашнім карантином, можуть скористатися природними способами спалювання жиру, запропонованих іноземними фахівцями. Їх поради опублікував портал Food News.

Одним із способів спалювати жир без занять в спортзалі, на думку експертів, є вживання продуктів, багатих білком. Дослідження показали, що прийом білкової їжі скорочує споживання калорій, змушуючи людину відчувати себе ситою тривалий час, зменшуючи апетит. При цьому білок сприяє зміцненню м’язової маси. Все в сукупності допомагає тілу активніше витрачати жир.

Для боротьби з надлишками жиру і ваги важливо уникати солодких напоїв. За словами експертів, такі напої містять багато калорій і практично не мають поживної цінності – їх засвоєння дає організму енергію, що йде на «будівництво» жирових запасів. Навіть якщо людина зменшує кількість споживаної їжі, вживання солодких напоїв може сприяти збільшенню ваги, попереджають експерти.

Читайте також:  Роль вітаміну D у розвитку COVID-19, раку та серцево-судинних захворювань

Ще один природний спосіб спалювати жир без занять в спортзалі – переривчастий пост. Він має на увазі режим харчування, при якому людина їсть тільки протягом певного, обмеженого періоду часу на добу. Є дані, що дозволяють вважати, що це допомагає поліпшити стан кишкової мікрофлори і активувати метаболічні процеси.

Крім цього, для профілактики ожиріння необхідно досить спати. Наявність здорової ваги забезпечується сном тривалістю 7-9 годин. Дефіцит сну підвищує ризик розвитку метаболічних порушень, з якими асоціюються хвороби серця, діабет 2 типу, ожиріння.

Також, нагадують фахівці, і без занять в спортзалі необхідно підтримувати певний рівень фізичної активності. Для цього слід виконувати вправи, займатися домашньою роботою, грати з дітьми.

Додайте UkrHealth в обрані джерела Додати в обрані Google News