ГоловнаНовини Здоров'яДерматолог розповів про шість ефективних методів позбавлення від прищів

Дерматолог розповів про шість ефективних методів позбавлення від прищів

Дерматолог розповів про шість найбільш ефективних методів позбавлення від дефектів шкіри. Як з’ясувалося, серед заходів по боротьбі з прищами згадується правильне очищення шкіри і використання засобів з альфагідрокислотами.

Прищі

За словами фахівців, поява прищів не обов’язково пов’язана з підлітковим віком, але і в будь-якому. Дефекти шкіри можуть привести не тільки до дискомфортних відчуттів, але і невдоволення зовнішністю та зниженою самооцінкою, яка з цього випливає. Доктор Росс Перрі з косметичної шкірної клініки розповів виданню Express про шість способів вирішення проблеми.

Одним з методів боротьби з цим явищем визнано правильне очищення шкіри, що полягає у використанні засобів з альфагідрокислотою. Вона забезпечує краще відлущування, тим самим сприяючи росту нових клітин. Так як прищі часто є причиною інфекції і запалення, то в деяких випадках варто використовувати суміші з антибіотиками, вітамінами А. Не менш гарний у цьому відношенні живильний продукт з перекисом бензоїлу.

Читайте також:  Медиками названий несподіваний симптом серцевого нападу

Якщо мова йде про гормональні прищі, то можуть допомогти протизаплідні таблетки, що стосується жінок. У разі важких форм акне варто звернутися до фахівця для проведення світлових процедур, що включають в себе вплив синього світла.

Добре зменшує запальні процеси і червоне світло. Завершує список методів боротьби з прищами пілінг шкіри, який повинен бути зроблений професіоналом. У ці маніпуляції включені конкретні типи кислот, що сприяють позбавленню від акне.

Раніше експерти розповіли, чому нам ніколи не слід видавлювати прищі в зоні обличчя, яку називають трикутником смерті.

Додайте UkrHealth в обрані джерела Додати в обрані Google News