Вживання цих “суперпродуктів” сприяє зміцненню імунної системи, стимулює організм до одужання в разі нездужання, інфекції.

Цитрусові. Апельсини, грейпфрути, Клементини і мандарини – все це смачні натуральні продукти, ефективно підтримують активність імунної системи. Цитрусові містять велику кількість вітаміну С, що збільшує кількість білих кров’яних тілець, які допомагають організму боротися з інфекціями та хворобами, пише Express.

Броколі. Цей зелений овоч називають суперпродуктом за насиченість вітамінами A, C, E, а також клітковиною, антиоксидантами. Броколі важливо не перетравлювати, готувати доцільно на пару або навіть їсти сирим, попередньо ретельно вимивши.

Часник. Містить багато сполук сірки, включаючи такий активний інгредієнт як аліцин. Вживання пряного овоча може знизити ризик застуди симптоми, а при захворюванні нею полегшити симптоми. Багато інфекції притупляють почуття смаку, нюху – використання сильних ароматів у вигляді часнику, спецій може сприяти діагностиці, покращує відчуття хворої людини при прийомі їжі, допомагає справлятися з проблемами зникнення апетиту.

Імбир. Гінгерол, активне з’єднання імбиру, забезпечує його протизапальні властивості. Імбирний чай є відмінним засобом, заспокійливим біль в горлі. Крім того, імбир є натуральними «ліками» від нудоти, заколисування.

Курятина. Чашку курячого супу зазвичай пропонують тим – хто погано себе почуває, – і не дарма. Куряче м’ясо – це “суперпродукт” як джерело вітаміну B6, життєво важливого для створення нових червоних кров’яних тілець. Також курятина є протизапальним джерелом білка, який допомагає організму швидше поправитися.