Правильний початок дня може мати великий вплив на загальний стан здоров’я. Фахівці вважають, що деякі ранкові звички збільшують ризик розвитку хронічних захворювань, які, в свою чергу, можуть привести до більш ранньої смерті. Вони розповіли, чого не варто робити вранці.

Пропуск сніданку

Пропуск такого важливого прийому їжі, як сніданок, може позначитися на вазі. Дослідження, опубліковане в Журналі клінічної ендокринології та метаболізму, показало, що учасники, які повноцінно снідали, спалювали майже в два рази більше калорій протягом дня. Також вони повідомляли про більш низький рівень цукру в крові.

Ще одне дослідження, опубліковане в журналі Американського коледжу кардіології за участю 6550 дорослих показало, що у тих, хто пропускає сніданок, ризик смерті від серцево-судинних захворювань на 87% вище, ніж у тих, хто снідає.

Вживання бекону

Згідно з дослідженням, опублікованим в Міжнародному журналі епідеміології, вживання всього одного шматочка бекону в день (25 г) збільшує ризик колоректального раку на 20%.

Кава перед їжею

Дослідники з Університету Бата виявили, що вживання чорної кави перед сніданком може мати негативний вплив на рівень цукру в крові. Тому каву рекомендується пити після прийому їжі.

Вживання соку

Згідно з опублікованим в журналі Diabetes Care дослідженням, збільшення споживання фруктових соків і солодких напоїв збільшує ризик діабету на 16%. Замість цього вчені пропонують замінити сік звичайними фруктами, які містять набагато більше клітковини.