Мало знайдеться людей, які б не любили шоколад і не вживали ці ласощі. Але багато хто відчуває почуття провини, оскільки їм здається, що шоколад – це їжа, шкідлива для здоров’я.

Експерти в області дієтології з Великобританії опублікували у виданні The Nutrition Couch статтю, в якій пояснили, що немає нічого поганого в щоденному вживанні невеликої кількості шоколаду.

Але важливо їсти ці ласощі правильно. А для цього необхідно налаштуватися на власний голод і пам’ятати про те, що два-три шматочки шоколаду за смаком дають такі ж відчуття, як і 10 шматочків. Більш того, іноді навіть сильніші відчуття.

Якщо ви тільки що повечеряли і вам хочеться з’їсти трохи шоколаду, то це означає, що у вас немає голоду. Необхідно пам’ятати, що задоволення, одержуване від споживання шоколаду, є максимальним, коли ми з’їдаємо найперші часточки.

Ними і слід обмежуватися. А ось поїдати шоколад неусвідомлено, не отримуючи справжньої насолоди і сидячи перед телевізором-це досить небезпечно. І не тільки для талії.

Головне у вживанні шоколаду-навчитися їсти менше, але витягувати з цього максимум задоволення. Повністю забороняти собі вживання шоколаду не слід, оскільки в нашому житті не так багато радощів, які ми можемо собі доставити.

Шоколад – це радість, доступна майже всім. Помірність відіграє основну роль в тому, чи зможемо ми включити в свій щоденний здоровий раціон шоколад, пише The Daily Mail.