ГоловнаНовини Здоров'яЕксперти перерахували ключові причини ожиріння

Експерти перерахували ключові причини ожиріння

Експерти з Німеччини представили увазі ключові причини ожиріння. За словами фахівців, розуміння питання дає можливість виправити стан справ, адже стан призводить до численних проблем зі здоров’ям.

ожиріння

За статистикою, 19 мільйонів жителів Німеччини, що становить чверть дорослого населення у віці від 18 до 79 років, в даний час страждають від надмірної ваги. Аналогічна картина спостерігається практично у всьому світі. На тлі цієї тенденції медики кардинальним чином змінили свою точку зору, визнавши ожиріння як хронічного захворювання, яке є фактором ризику для більш ніж 60 наступних хвороб, що включають в себе діабет, гіпертонію, проблеми з серцево-судинною системою.

Читайте також:  6 продуктів, популярних на сніданок, але шкідливих

У заяві Німецького товариства ожиріння зазначається, що причини надмірної ваги численні і характеризуються взаємозв’язком біологічних і психосоціальних, а також екологічних і поведінкових і соціальних чинників ризику. Основними провокуючими чинниками є: сімейна схильність (надмірна вага вже у батьків), порушення обміну речовин при вагітності, нейрогормональні збої в організмі, несприятливі уподобання до їжі, що викликано вихованням, відсутність знань про здоров’я та харчуванні, низький рівень освіти, обмежена можливість покупки якісних продуктів. У цьому ж списку психосоціальні фактори, які включають в себе період після відмови від сигарет, депресію, малорухливий спосіб життя.

Додайте UkrHealth в обрані джерела Додати в обрані Google News