Експерти назвали шість корисних властивостей баклажанів, закликавши тих, кому небайдуже власне здоров’я, обов’язково включити цей овоч в своє меню. По-перше, плід цієї рослини багатий різними поживними речовинами.

Фахівці віднесли сюди клітковину, вітаміни і мінерали. Плюсом також названа низька калорійність баклажанів: в 100 грамах овоча міститься близько 25 ккал, 3 г клітковини, 1 г білка, 5 % калію, вітаміни C і K. По-друге, в баклажанах багато антиоксидантів, які захищають клітини організму від шкоди, що завдається вільними радикалами.

Третьої і четвертої причинами включення баклажанів в раціон харчування експерти назвали його здатність знижувати ризик розвитку онкології і серцево-судинних патологій. Профілактикою раку овоч може вважатися завдяки наявності в ньому з’єднання SRG (міститься у всіх пасльонових), вбиває пухлинні клітини. Вживання в їжу баклажанів зміцнює серце, відновлюючи його функції і знижуючи холестерин.

Читайте також:  Названо один небезпечний для сніданку продукт

Вчені рекомендують пацієнтам з надлишковою масою тіла попрактикувати баклажанову дієту. Це не означає, що цілими днями слід їсти тільки цей овоч, але його потрібно додати до кожної страви. Якщо людина з’їдає баклажан, вона буде відчувати себе ситим довгий час, а організм отримає багато корисних речовин при мінімумі кілокалорій. Вегетаріанці високо цінують цей плід, так як він поповнює потребу організму в білку.

Ще однією позитивною властивістю «вірменського огірка» є його смакові якості. Він може бути приготовлений будь-яким способом, і в кожному випадку стане справжніми ласощами, несхожим ні на які інші продукти харчування.

Читайте також:  Секрети довголіття: чому важливо стежити за здоров'ям ясен