Кинути палити — важке завдання для будь-якої людини. Тим не менш, варто докласти зусилля до того, щоб кинути палити.

Адже крім загальної користі для здоров’я це зменшить ймовірність розвитку:

  • раку
  • інфаркту
  • хвороб серця
  • інсульту
  • катаракти

Крім того, вам стане легше дихати і ви будете менше кашляти. Ваше кров’яний тиск прийде в норму, а шкіра буде виглядати здоровішою і молодшою. А ще зуби і нігті перестануть жовтіти.

Ми гарантуємо, кинувши палити, ви станете більш здоровими, будете краще виглядати і поліпшите якість життя, як свого, так і оточуючих вас людей.

Далі ми дамо вам 5 вагомих причин, щоб кинути палити як можна швидше.

1. Передчасне старіння — вагомий привід, щоб кинути палити

Незалежно від того, скільки вам років, впевнені, що в якийсь момент вас почне (або вже почав) турбувати питання старіння.

Куріння звужує кровоносні судини, особливо в зовнішніх шарах шкіри. Таким чином, кровотік порушується набагато швидше, ніж внаслідок природних процесів.

Без необхідного припливу крові до шкіри, вона не отримує потрібну кількість кисню та інших важливих поживних речовин.

Це, поряд з тисячами хімічних речовин, що містяться в тютюні, призводить до того, що шкіра втрачає колаген і, отже, еластичність.

Читайте також:  Тривале сидіння протягом дня робить ваше серце хворим - кардіолог

Це означає, що якщо ви не кинути палити, то зморшки з’являться у вас набагато раніше.

2. Здоров’я і зовнішній вигляд зубів

Чи згодні ви з цим чи ні, але ваша посмішка є одним з найбільш вирішальних факторів, як для вашої зовнішності так і здоров’я. Усмішка — важлива частина щоденного соціальної взаємодії.

Хороший догляд за зубами вкрай важливий, а куріння з ним не сумісно.

Смоли і нікотин, що містяться в сигаретах призводить до пожовтіння зубів, роблячи білосніжну посмішку недосяжною мрією.

Якщо ви не можете відразу кинути курити, спробуйте уникнути цих шкідливих речовин, перейшовши на електронні сигарети. Ви побачите, що поступово жовтий відтінок ваших зубів посвітлішає і зникне. Звичайно, лише в тому випадку, якщо ви відмовитеся від куріння.

3. Більш тонкі і слабкі волосся

Якщо перших двох причин вам ще не досить, куріння викликає витончення волосся і робить їх слабкіше.

У тих, хто курив протягом тривалого періоду часу, було виявлено наступне. Хімічні речовини і токсини з сигарет ушкоджують ДНК у волосяних фолікулах.

Читайте також:  Лікар перерахував способи відстрочити старече недоумство

Це означає, що ваше волосся стає не просто тонше, але і стануть рідше, а також можуть з’явитися небажані сиве волосся, набагато раніше, ніж ви можете собі це уявити. І це не є проблемою лише у жінок.

Якщо ви чоловік, уявіть, як ви будете виглядати в старості — з жовтими зубами і рідкісними сивим волоссям. Страшно?

Кинути палити вже не здається вам такою поганою ідеєю, чи не так?

4. Зовнішній вигляд вашої шкіри

Крім передчасного старіння, а також стану зубів та волосся, куріння викликає і інші жахливі наслідки, на цей раз страждає шкіра.

Якщо ви завзятий курець, незалежно від того, скільки вам років, ви можете зауважити, що стан вашої шкіри поступово погіршується.

Коли ви курите, ви можете помітити збільшення кількість чорних крапок, а також пігментних плям на шкірі. Це призводить до того, що темні кола під очима стає ще темніше і більш помітним.

Коли ви кинете палити, ваша шкіра почне отримувати більше кровопостачання. Це означає, що в ній перестануть накопичуватися токсини, плями підуть, і ваша шкіра почне самовідновлення.

Читайте також:  Фрукти та ягоди, які продовжують життя

Мішки під очима теж зменшаться.

5. Здатність шкіри до регенерації

Коли ви курите, еритроцити (гемоглобін) не отримують стільки кисню, скільки їм потрібно. Таким чином, вони не можуть доставити його в кожен куточок вашого тіла.

Крім того, кровоносні судини стають вже, і це ще більше ускладнює перенесення кисню. Він не може досягти тканин, які потребують найбільше.

Простіше кажучи, у курців значно гірше регенеруються пошкоджені тканини.

Якщо ви плануєте будь-яке хірургічне втручання: за медичними показаннями або просто з естетичних питань, перегляньте своє ставлення до куріння.

Швидше за все, що ваш хірург порадить вам кинути курити перед виконанням процедури.

Звичайно, залишити цю шкідливу звичку не є легким завданням. Тим не менш, завдяки досягненням в області технологій, існує безліч пристосувань, щоб кинути курити, наприклад, електронні сигарети або нікотинові пластирі. Головне — почати цей процес, нехай повільно, але ви впораєтеся з курінням.

Отже, дотримуйтесь порад вашого лікаря, і ми не сумніваємося, ви досягнете успіху!