Дерматологічними симптомами може бути такий вид раку як рак крові: у деяких випадках хвороба може загострювати реакції організму на гарячу воду.

Вважається, що загальні симптоми раку крові включають такі зміни із тілом.

  • Відбувається незрозуміла втрата ваги.
  • Виникають незрозумілі синці чи кровотечі.
  • З’являються гулі, припухлості.
  • Дихання стає плутаним.
  • Активізується нічна пітливість.

Фахівці Клініки Майо радять звертати увагу на ще один симптом, який, за їхніми словами, може проявитися після гарячого душу.

«Кожна сверблячка, що посилюється після гарячого душу, може сигналізувати про поліцитемію – цей тип раку крові змушує кістковий мозок виробляти занадто багато еритроцитів», – цитує медиків видання Express.

За словами лікарів, поліцитемія означає, що зайві клітини, що виникають, згущують кров і перешкоджають її нормальній течії по тілу. Це може зрештою викликати серйозні проблеми, пов’язані з аномальним зсіданням крові. На ранніх стадіях цього раку опасисті клітини, що містять гістамін (клітини, відповідальні за алергічні реакції), стають надчутливими, змушуючи шкіру реагувати на гарячу воду.

Фахівці рекомендують усім людям старше 40 років звертатися до лікаря, помітивши, що шкіра стала із сильним роздратуванням та свербінням переносити купання. Інші ознаки раку крові – збільшення селезінки, почервоніння шкіри на обличчі, кровоточивість ясен, головний біль затуманений зір, втома, високий кров’яний тиск.