Житель США, ветеран Другої світової війни, колишній військовий льотчик Кеннет Бекман, який нещодавно відсвяткував 100-річчя, вважає, що помірність та удача – ось ключ до довгого життя. Під час війни він мало не загинув, коли його літак підбили. Розповідаючи про цю історію, чоловік зазначає, що йому дуже пощастило – він щасливчик, оскільки вижив, пише Fox13news.

Говорячи про власні секрети довголіття, чоловік зізнається, що все робив неправильно, багато його звичок йдуть урозріз із порадами лікарів. “Я повинен спати вісім годин, але сплю п’ять. Я досі їм тільки один раз на день”, – пояснює він.

Читайте також:  Дієтолог пояснила, які яблука краще їсти

Пенсіонер додає, що в одному він виявляє поміркованість: “Я обмежуюсь лише одним хайболом (алкогольний напій, що складається зі спиртової основи, як правило, віскі або бренді, та більшої частини безалкогольної суміші, часто газованого напою. – «Профіль») за ніч” .

Бекман вийшов на пенсію у 1972 році після 30 років служби. Після цього він служив у допоміжній службі берегової охорони США. Наразі пенсіонер разом із дружиною Конні проживає у місті Сент-Пітерсберг у штаті Флорида, на березі затоки Тампа.