У цих продуктах містяться натуральні “підсилювачі краси” – речовини, які ефективно допомагають поліпшити зовнішність.

Мішки під очима? Тьмяна шкіра і випадають волосся? Наступ осінньо-зимового сезону може погано позначитися на зовнішньому вигляді, але слід пам’ятати: здорове харчування не тільки допомагає нашій імунній системі стати міцніше, воно також корисно для поліпшення зовнішності.

З продуктів, які ефективно допомагають зберегти зовнішню привабливість, фахівці виділяють мінімум три – мигдальну олію, пісну яловичину, лимони, пише журнал Freundin (Німеччина).

Мигдальна олія. Вона містить широкий спектр поживних речовин – білків, вітамінів і корисних жирних кислот, які сприяють росту волосся. Це багате джерело вітаміну Е, природного прискорювача росту волосся, борця з облисінням. Восьмимісячне випробування показало, що чоловіки, котрі щодня приймали добавки з вітаміном Е, змогли збільшити ріст шевелюри на 42 відсотки.

Лимон. Перепади температури, поганий сон в холодну і темну пору року псують стан шкіри, надають зовнішньому вигляду втомлений, несвіжий вигляд. Рішенням проблеми може стати лимонна вода, яка забезпечить організм вітаміном С – одним з найпотужніших антиоксидантів, що перешкоджають шкірних запалень, нездорового кольору обличчя. Наріжте лимони (разом з шкіркою) на шматочки, помістіть в глечик з водою і пийте її протягом дня.

Пісна яловичина. Продукт відрізняється високим вмістом білка, заліза, цинку – речовин, що забезпечують здоровий стан волосся і нігтів, зміцнюють їх і допомагають швидше рости. Досить вживати одну-три порції в тиждень, але регулярно, тоді ефект буде добре відчутний.