Нове дослідження показало, що існує доступний продукт, здатний не допустити діабету, – це кориця. Про те, що вона була названа вченими дуже ефективним натуральним засобом, що запобігає розвитку небезпечного захворювання, повідомляє Journal of the Endocrine Society.

Авторами проекту з вивчення антидіабетичних властивостей кориці стали вчені з трьох країн: США, Німеччини та Південної Кореї. Вони провели рандомізоване клінічне дослідження вплив добавок кориці на рівень цукру в крові у людей з попередньою стадією діабету.

Випробуваними стали 51 людина з предіабетом-станом, при якому вміст цукру в крові виявляється високим, але діабету як такого немає. Якщо таке порушення ніяк не коригується, може виникати діабет другого типу.

Читайте також:  Названо 5 кращих продуктів для здоров'я очей

Протягом 12 тижнів учасники тричі на день вживали частково добавку кориці (500 міліграм) і частково – плацебо. Вчені переконалися, що споживання кориці ефективно підтримує стабільний рівень цукру в крові у страждаючих предіабетом людей, не допускаючи розвитку діабету.

“Добавки з корицею знижують рівень глюкози в крові натщесерце і покращують реакцію організму на прийом їжі з вуглеводами. При цьому продукт добре переноситься, не викликає алергічних реакцій або будь-яких побічних ефектів”, – розповіли наукові фахівці.

За словами одного з них, доктора Джуліо Ромео з діабетичного центру Джосліна, є підстави допускати, що кориця може запобігати виникненню діабету другого типу, хоча це її якість ще має підтвердитися більш масштабним дослідженням.

Додайте UkrHealth в обрані джерела Додати в обрані Google News