Є рослини, які благотворно впливають на ту чи іншу систему нашого організму. Вони можуть, скажімо, поліпшувати травлення і сприяти запобіганню різних хвороб, навіть раку. Є і рослини, які допоможуть підвищити лібідо. І це відбувається природним чином.

Лібідо — це сексуальне бажання. Його активізація пов’язана з дією статевих гормонів, які відповідним чином впливають на нервову систему.

Цей заряд життєвої енергії, пов’язаний з сексом, визначає не тільки силу сексуального бажання, але і ступінь насолоди, отриманого під час статевого акту.

Тягу до сексу з обраним партнером не даремно називають «основним інстинктом», але різні фактори (наприклад, перевантаження на роботі або деякі хвороби) викликають ослаблення сексуального бажання.

Для вирішення цієї проблеми є певні лікарські препарати, але ми рекомендуємо використовувати у такій ситуації натуральні засоби. Це рослини, які благотворно впливають на статеву сферу організму і допомагають підвищити лібідо.

Вони діють дуже швидко, і побічні ефекти від них мінімальні або взагалі відсутні.

1. Спаржа гроновидна

Спаржа гроновидна, вона ж шатавари — рослина, з давніх пір застосовується в Аюрведі для впливу на жіночу статеву сферу і для посилення сексуального бажання.

Ця трава не діє миттєво, але при регулярному прийомі цього лікувального екстракту рослини життєва енергія жінки підвищується, а стан її репродуктивної системи поліпшується.

Вона також допоможе підвищити лібідо.

Аюрведа вчить, що для того, щоб жінка мала сексуальне бажання, вона повинна бути спокійною, вільної від стресів, і її дієта повинна бути збалансованою.

Ця трава не тільки підвищує лібідо, а й допомагає при вагітності і годуванні груддю:

  • Сприяє збільшенню вироблення материнського молока.
  • Допомагає запобігати викиденям (це особливо актуально для жінок, у яких вже були викидні).
  • Стимулює фертильність.
  • В якійсь мірі компенсує дефіцит естрогену під час менопаузи.
2. Еврікома довголиста

Це коріння дерева, що росте в Малайзії. Його ще називають «тонгкат» і «лонгджек».

Він підвищує лібідо і сприяє гормональному балансу організму жінки.

Коли гормональний баланс оптимальний, тіло більш схильне до сексу.

На статеву сферу чоловіків цей засіб теж діє добре. Воно підвищує рівень тестостерону, що сприяє кращій і більш тривалій ерекції.

Крім цього, поліпшується якість сперми і її здатність до запліднення яйцеклітини.

3. Жгун-корінь Моньє

Третє рослина, що підвищує лібідо, має китайське походження. Вона давно використовується для підвищення сексуального бажання і поліпшення роботи репродуктивної системи як у жінок, так і у чоловіків.

Його насіння застосовують для лікування сексуальної дисфункції та імпотенції у чоловіків. Вони сприяють розширенню вен і артерій пеніса і підвищеного притоку крові до нього.

У випадку жінок поліпшується приплив крові до клітора, в результаті підвищується його чутливість.

4. Женьшень допоможе підвищити лібідо

Женьшень — справжнє джерело енергії, а також судинорозширювальний засіб. Він підвищує вироблення окису азоту в організмі, завдяки чому у чоловіків посилюється приплив крові до пеніса і ерекція.

Гинзенозиды, що входять до складу женьшеню, діють аналогічно тестостерону і підвищують лібідо.

Потрібно мати на увазі, що не всі види женьшеню володіють такою дією; деякі діють як заспокійливе.

Підвищує сексуальне бажання і допомагає при сексуальних розладах корейська, або червоний женьшень. Рекомендована денна «доза» — від 0,5 до 3 грамів в день.

Можна пити настій, а можна (в натертому вигляді) додавати в різні страви. Але при надмірному його споживанні можуть виникати:

  • Головний біль
  • Запаморочення
  • Перепади настрою
  • Може підвищуватися артеріальний тиск

Краще починати вживати женьшень з малих кількостей і збільшувати «дозу» поступово.

5. Кориця

Кориця використовується як натуральний афродизіак. Люди з невисоким сексуальним бажанням можуть включати її в свою дієту. Ця спеція сприяє посиленню кровопостачання нижньої частини живота.

В результаті поліпшується кровопостачання статевих органів як у чоловіків, так і у жінок.

Кориця хороша тим, що у неї немає побічних ефектів. Але якщо у Вас високий артеріальний тиск, все ж краще вживати її в мінімальних кількостях і на всяк випадок порадитися з лікарем.

Чому важливо вирішувати проблему лібідо?

Сексуальне бажання, або лібідо — важлива частина життя кожної людини, і воно пов’язано не тільки з репродуктивною функцією. Повнота сексуального життя необхідна для підтримки хорошої якості життя.

Якщо Ви відчуваєте, що з цим є проблеми, поговоріть зі своїм партнером. Часто буває достатньо внести в секс якісь зміни. Якщо це не допомагає, спробуйте описані засоби і поговоріть зі своїм лікарем.