Одними з основних функцій шлунково-кишкового тракту (шлунково-кишкового тракту) є: перетравлення їжі і моторна, яка здійснюється у всіх його відділах. Саме при порушенні цих процесів люди найчастіше скаржаться на ті чи інші проблеми з боку шлунка та інших органів травлення. Експерти, в свою чергу, назвали фрукт, який здатний запобігти їм.

Йдеться про ківі. Він є рішенням багатьох проблем зі здоров’ям. Тому фахівці по всьому світу рекомендують додавати його в щоденний раціон.

Фрукт багатий харчовими волокнами, необхідними для правильного функціонування шлунку. Він допомагає знищити мікроби, які загрожують кишечнику, і виробляє ферменти, що сприяють поліпшенню травлення.

Читайте також:  Хто найчастіше вмирає від інфаркту

Фахівці також рекомендують вживати ківі для профілактики безсоння. Завдяки великій кількості антиоксидантів в складі, він може запобігти різні види раку. Цей фрукт корисний і для здоров’я серця, так як він перешкоджає утворенню тромбів.

Він також сприяє відтворенню червоних кров’яних тілець і містить клітковину і велику кількість вітамінів. Тому його рекомендується їсти вагітним жінкам, повідомляє Krishi Jagran.

Ківі також радять їсти для зміцнення імунітету. У 100 г міститься близько 154% вітаміну С. Один плід ківі містить 10% фолієвої кислоти, необхідної організму.

Крім того, цей фрукт багатий вітаміном Е, хромом і магнієм. Він також сприяє засвоєнню кальцію в організмі. Всім відомо, що кальцій необхідний для росту кісток і зубів. Тому дітям і літнім людям також дуже корисно включити ківі в свій раціон.

Читайте також:  Чому сіль важлива для здоров'я