Регулярне вживання цих англійських лідерів може підвищити можливість розвитку гіпертонії.

Високий кров’яний тиск, або гіпертонія, є сходинкою до серйозних проблем зі здоров’ям, таких як серцеві напади та інсульти. На жаль, те, що ви вводите у своє тіло, може викликати цей мовчазний стан. У той час як м’ясо може бути частиною здорової дієти, певний тип м’яса, улюблений британцями, натомість може підвищити ваші показання гіпертонії, пише Express.

Червоне м’ясо, від яловичини до свинини, багате на білок, вітаміни і мінерали, що дозволяє йому становити частину збалансованого раціону. У той час як ваш запас заліза та білка може радувати вас, коли ви їсте цей тип м’яса, спосіб його приготування має значення.

На жаль, сосиски, бекон і шинка може становити ризик для вашого високого кров’яного тиску. Ці три основні продукти харчування «особливо багаті сіллю», а це означає, що вам слід намагатися уникати їх вживання. Дослідження показало, що перероблене червоне м’ясо може збільшити кров’яний тиск на 17 відсотків.

У дослідженні взяли участь 44 616 здорових француженок, яким було запропоновано заповнити анкету харчування.

Результати показали, що у тих, хто їв п’ять або більше порцій переробленого червоного м’яса на тиждень, рівень гіпертонії був на 17% вищим. Одна порція була класифікована як 50 г.

Усього 50 грамів обробленого м’яса, що споживається щодня, може бути достатньо, щоб підвищити ризик.

Причина, через яку сосиски, шинка і бекон можуть збільшити ваше читання, полягає у вмісті в них солі. Вважається «найсерйознішою» причиною гіпертонії хитрість солі пов’язана із затримкою води.

Це змушує ваше тіло утримувати воду, яка додає до крові додаткову воду і чинить додатковий тиск на ваші артерії – ідеальний шторм для гіпертонії. Крім того, якщо ваш рівень артеріального тиску вже знаходиться в червоній зоні, сіль може погіршити цю проблему.