В організмі людини не існує жодного органу, на роботу якого не впливала б щитовидна залоза. Лікарі називають її “диригентом” обміну речовин. Саме тому в разі появи злоякісної пухлини на щитовидці, «реагувати» починають всі органи без винятку.

Найчастіше цей вид раку зустрічається у людей у віці від 30 до 60 років. При цьому ймовірність його розвитку у жінок в два-три рази вище, ніж у чоловіків. Медики попереджають, що вирішальне значення на лікування захворювання надасть вчасно поставлений діагноз. Для цього необхідно уважно відносно до свого здоров’я і звертати увагу на будь-які зміни в роботі організму. Однією з ознак розвитку злоякісної пухлини може бути синдром Кушинга, повідомляє Express.

Читайте також:  Вживання кави знижує ризик слабкості в середньому та похилому віці

Цей стан виникає, коли гіпофіз починає виробляти занадто багато адренокортикотропного гормону (АКТГ). “Синдром Кушинга, який іноді називають гіперкортизолізмом, може бути викликаний прийомом пероральних кортикостероїдів. Також він може виникнути, якщо в організмі виробляється занадто багато кортизолу”, – розповіли лікарі.

Його головними ознаками є місяцеподібне обличчя, Центральний тип ожиріння з тонкими кінцівками, а також рожеві або фіолетові розтяжки на шкірі.

У дослідженні, проведеному вченими з США, був виявлений прямий зв’язок між карциномою щитовидної залози і синдромом Кушинга. «У восьми з дев’яти випадків з медулярною карциномою виявити її вдалося під час діагностики синдрому Кушинга», – розповіли вчені.

Читайте також:  5 простих порад , як зміцнити спину