Є захворювання, про які незручно говорити вголос. Вони тісно пов’язані зі способом життя, тому для деяких професій стали частими супутниками, а в умовах карантинної реальності таких професій побільшало. Медична статистика інформує, що захворювання прямої кишки завдають клопотів у житті кожному четвертому мешканцю Європи.

Причиною цьому є сидячий, нерухливий спосіб життя. Програмісти та ІТ-спеціалісти, бухгалтери та інші спеціалісти, котрі багато часу проводять сидячи за на одному місці,  все частіше зустрічаються з такими неприємними недугами, як анальні тріщини та геморой. Також поширеними ці захворювання є у вагітних жінок, та у жінок, котрі щойно стали мамами.

Довірити таку делікатну проблему можна не кожному. Зазвичай хворі ставлять наступні вимоги до лікувального закладу: високі професійні якості персоналу, конфіденційність, сучасне обладнання, лікування без болю та прийнятна цінова політика. Всі ці пункти об’єднались в одному закладі – приватній проктологічній амбулаторії у м.Тернополі https://proctology.te.ua/.

Більше ніж 6 років досвіду у малоінвазивному лікуванні проктологічних хвороб та більш аніж 400 задоволених та здорових пацієнтів говорять самі за себе.  Лікарі амбулаторії не зупиняються на досягнутому та постійно проходять підвищення кваліфікації та навчання новітнім методам діагностики та лікування, про що свідчать 33 отриманих сертифікати.

Для того, щоб діагностувати геморой та інші захворювання, у проктологічній амбулаторії застосовують найкраще та найсучасніше обладнання. У проктологічній амбулаторії для вас доступні:

  • Колоноскопія (виконується апаратом фірми Olimpus (Японія))
  • Аноскопія (застосовується німецький аноскоп Haine)
  • Сигмоскопія (використовуються одноразові сигмоскопи Haine)

Як і будь-яку іншу хворобу, геморой та решту недугів прямої кишки можна попередити. Спираючись на слова проктологів, можна зробити висновок, що ці захворювання виникають внаслідок малорухомого способу життя, зокрема праці (або ж важкої фізичної роботи та навантажень), неправильного харчування, нехтування правилами особистої гігієни та непролікованих недугів шлунково-кишкового тракту.

Для профілактики захворювань проктологи радять:

  • Дотримуватись правил особистої гігієни, особливо якщо гемороїдальні вузли вже з’явилися.
  • Не вживати в їжу, або ж зменшити вживання гострих та жирних страв, а також алкоголю
  • Своєчасно проліковуйте захворювання шлунково-кишкового тракту
  • Більше рухатися
  • Пити достатню кількість води

І пам’ятайте – самолікування може бути небезпечним для вашого здоров’я! При перших ознаках проктологічних захворювань звертайтесь у  Приватну проктологічну амбулаторію!

*На правах реклами