Люди, які вижили після коронавірусу перерахували характерні ознаки захворювання. Інформацією поділилося закордонне видання The Times of India.

Коронавірус був оголошений пандемією, так як випадки зараження продовжують зростати. Найчастіше COVID-19 являє собою грипоподібні симптоми, що включають в себе лихоманку і сухий кашель. Оскільки лікарі і вчені в усьому світі все ще намагаються знайти ліки від небезпечного захворювання, представлений розширений список ознак у людей, які благополучно перемогли недугу.

Зокрема, про біль в області носових пазух повідомив місцевий житель Уханя. За його словами, дискомфортні відчуття були досить сильними, до чого додавалися здавлювання в горлі, ломота в тілі. Людина також поскаржилася на те, що її вуха готові були «лопнути», настільки виразні були симптоми. При цьому медики прокоментували, що не варто використовувати самостійно підручні засоби для масажу, що може принести більше шкоди, ніж користі.

Інший виживший після коронавірусу повідомив про сильний головний біль, точніше, за шкалою 10, він був 15. Чоловік при цьому описав неприємне відчуття подразнення очей і свербіж, що схоже на алергічну реакцію.

Наступний представник сильної статі звернувся до медиків зі стенозом гортані, що супроводжувався безперервним кашлем. Мешканка Сіетла зазначила, що першими симптомами, які вона зазнала, були сильні головні болі, в тілі і суглобах, разом з дуже високою температурою.

Житель Род-Айленда відзначив хрипке дихання зі складнощами з диханням, а громадянин Таїланду був здивований тим, що відчуває незрозумілу втому. Пацієнт з Делі поділився, що відчував лихоманку в той день, коли повернувся зі своєї поїздки до Італії, а потім симптом повернувся через кілька днів. Виживший після коронавірусу з Оксфордшира заявив про почуття, ніби ось-ось знепритомніє.