Фахівці з Інституту серця і судин Генрі Форда в США вивчили вплив iPhone 12 на людину. Один з авторів експерименту, кардіолог Гурджіт Сінгх, заявив, що експертна група була приголомшена поведінкою пристрою.

Так, медики провели iPhone 12 Pro над грудьми пацієнта, у якого встановлений імплантований дефібрилятор. У процесі вбудоване медичне обладнання відключилося. Коли фахівці прибрали смартфон з грудей, дефібрилятор відразу ж почав працювати, передає NBC25 News.

Таким чином експерти підтвердили, що магніт в iPhone, необхідний для коректної зарядки пристрою, впливає на роботу імплантованих кардіостимуляторів і дефібриляторів. Раніше цей факт визнала сама компанія Apple, про це також стверджували інші лікарі.

Читайте також:  Названа максимально корисна ранкова кава

«Ми припускали, що магніт, який знаходиться в iPhone занадто слабкий, щоб вплинути на медичний прилад», – уточнив Сінгх.

Він пояснив, що у вбудованих кардіопристроїв є магнітний перемикач, щоб при необхідності медики могли неінвазивно впливати на роботу обладнання. Автори дослідження підкреслюють, що смартфони здатні нашкодити людям з хворобами серця. Власникам імплантованих кардіостимуляторів і дефібриляторів лікарі радять не носити телефони серії iPhone 12 у верхній кишені пальто або сорочці і не класти пристрій на груди.

Додайте UkrHealth в обрані джерела Додати в обрані Google News