Сир люблять у багатьох країнах, він також є хорошим джерелом білка, кальцію і фосфору. При цьому вживати його, як і всі продукти, слід в помірних кількостях, щоб уникнути проблем зі здоров’ям. Особливо, за словами фахівців, слід звернути увагу на сири з високим вмістом насичених жирів.

Експертка зі здорового харчування Тобі Амідор звернула увагу, що зловживання сиром може збільшити ризик серцевих захворювань. «Це особливо відноситься до тих, у кого в сімейному анамнезі є випадки високого рівня холестерину або хвороб серця», – зазначила вона.

Крім того, в сирі міститься багато натрію, який може підвищувати кров’яний тиск. Фахівчиня уточнила, що людям, що страждають від гіпертонії, слід обмежити споживання цієї речовини до 2400 мг на день. У зв’язку з цим порекомендувала їм виключити з раціону солоні сири, пише ETNT.

Експерти також вказали, що через сир збільшується вага. Більш того, у великих кількостях продукт здатний привести до розладу шлунково – кишкового тракту, наприклад, до підвищеного газоутворення і здуття живота, а в деяких випадках – до запору.