Щоб досягти ефекту спалювання вісцерального жиру, почніть їздити на велосипеді. Велосипедні поїздки допомагають у боротьбі не тільки з жиром, але і з діабетом, констатують вчені з Австралії.

Вісцеральний жир ховається в глибині живота, акумулюючись навколо внутрішніх органів, зокрема, печінки, кишечника. Це може викликати розвиток дуже небезпечних порушень в організмі. Вісцеральний жир, будучи біологічно активним, виробляє токсичні хімічні речовини і гормони, здатні впливати на розвиток цукрового діабету 2 типу, серцевих захворювань, недоумства, раку, астми, хвороб печінки і жовчного міхура, гіпертонії.

“Випираючий живіт, що робить фігуру схожою на яблуко, є одним з типових ознак того, що у вашому тілі занадто багато вісцерального жиру”, – попереджають медики.

Фахівці організації Healthdirect Australia назвали ефективний спосіб спалювання вісцерального жиру на животі-це їзда на велосипеді, пише видання Express.

Згідно з їхніми даними «30 хвилин щоденної їзди на велосипеді достатньо, щоб вміст вісцерального жиру зменшився».

Медики пояснюють, що їзда на велосипеді є видом аеробних вправ, що задіюють майже всі м’язи тіла, включаючи серце. Також вона збільшує швидкість метаболізму, а це означає, що ви продовжите спалювати калорії ще деякий час після того, як зійдете з велосипеда. Дослідження показало, що велосипедне тренування протягом півгодини кожен день означатиме спалювання більше чотирьох кілограмів жиру за рік.

“Люди, які їздять на велосипеді протягом 30 або більше хвилин в день, знижують свій ризик розвитку діабету на 40 відсотків”, – повідомили медпрацівники.

Плюс використання велосипеда в тому, що він дбайливо впливає на суглоби, і даний вид фізичної активності підходить навіть людям, що страждають артритом. До того ж велосипедні поїздки сприяють вивільненню «гормонів щастя» (ендорфінів), які забезпечують людині психологічно позитивний стан і захист від стресу.