Невролог з США Вільям Крістофер Вінтер назвав продукт, який ідеально підходить для поліпшення якості сну. Фахівець рекомендував вживати на ніч сир чеддер, що містить триптофан.

Американський невролог пояснив, що мова йде про амінокислоті, що сприяє виробленню мелатоніну, а саме цей гормон відповідає за швидкість засипання і якість сну в цілому.

У сирі чеддер даної речовини на 60% більше, ніж в індичці. За словами фахівця, досить незадовго до сну з’їсти всього 4 скибочки цього продукту, щоб забезпечити собі повноцінний нічний відпочинок, який стане запорукою бадьорості протягом цілого дня.

До слова, триптофан також міститься в сирі та інших молочних продуктах, а також в бананах, фініках, рибі, горіхах, морепродуктах, сої і цільних зернах.

Читайте також:  Як прожити довше: головні правила довголіття розкрили лікарі

Дана кислота дійсно вважається незамінною для організму людини. Триптофан також необхідний для вироблення ніацину, який сприяє виробництву серотоніну. Він вивільняє гормони росту і пригнічує апетит, а також попереджає старіння.

До ознак дефіциту триптофану відносяться сивина, набряки, апатія, летаргія, втрата м’язової маси, пошкодження печінки і шкіри і уповільнення зростання у дітей.

Додайте UkrHealth в обрані джерела Додати в обрані Google News