ГоловнаНовини Здоров'яНезвичайні факти про цілюще господарське мило

Незвичайні факти про цілюще господарське мило

Господарське мило – завсідник домашніх ванн і кухонь більшості господинь часів СРСР. Зараз його замінюють порошки, ефективні миючі засоби і ароматизовані сорти мила. Але така альтернатива не завжди краще – чому, розберемося разом.

Господарське мило

Переваги господарського мила, або як його можна застосовувати

Все дуже просто і все дуже знайоме нашим бабусям і дідусям. Не вірите? Запитайте їх особисто!

Отже:

  • Розкішне, пишне волосся без лупи – можлива розкіш, якщо замість шампуню застосовувати господарське мило. Перевірено безліччю людей! Особливо корисний стане метод для власниць жирного типу волосся.
  • Щоб після гоління не дратувалась шкіра в місці, яке піддалося впливу, потрібно замість пінки застосовувати невеликий шар мила.
  • Щоб омолодити шкіру обличчя, рекомендується вмиватися господарським милом. Не кожен день – це може її висушити. А ось парочку раз в тиждень – це можна і навіть потрібно.
  • Якщо ви – любитель банних процедур, то спробуйте запарювати віник у воді з невеликим шматочком мила. Це дозволить краще очистити шкіру. Також метод прекрасно здатний видалити глибокі забруднення на кшталт вугрів.
  • Мучить грибок? Тоді господарське мило – твій друг! Крім застосування інших засобів, обов’язково мій ноги з милом – це дасть свої плоди.
  • Якщо виявилися тріщини на стопах, то можна зробити особливий чудодійний розчин. На 2 літри теплої води беруть столову ложку соди і столову ложку тертого господарського мила. Така ванна для п’ят на ніч ідеально впорається з пошкодженими областями.
  • Також таке мило можна використовувати при отриманні опіків. Уражене місце змащують милом і дають підсохнути. Такий захід дозволить уникнути утворення міхурів і надмірних почервоніння.
Читайте також:  Названо неочевидні ознаки морального виснаження

Просте засіб, перевірений поколіннями. Варто спробувати, чи не так? Обов’язково поділіться матеріалом з друзями – їм це може стати в нагоді!

Джерело: HeadInsider

Додайте UkrHealth в обрані джерела Додати в обрані Google News