Коли справа стосується застілля або святкової посиденьки з друзями, можна виділити тих, хто буде пити до останнього і тих, хто знає міру. І важливо не тільки почуття міри, але і те, з чим ви змішуєте міцні напої. Розберемося разом, що категорично не рекомендується поєднувати з випивкою, містить навіть в самих невеликих кількостях алкоголь.

«Чорний» список: не рекомендується разом з алкоголем

Отже, почнемо по порядку:

Антибіотики і алкоголь – дві несумісні речі. Якщо порушити таке табу, можна забути про ефект таблеток. Крім того, комбінація несприятливо позначиться на стані печінки і інших органах травної системи.

Те ж стосується і знеболюючих засобів. Абсолютно всіх! Поєднання алкоголю та знеболювальних препаратів згубно для печінки.

Особливої уваги заслуговують снодійні засоби та заспокійливі препарати. Якщо змішати їх з алкоголем, то результат може бути плачевним. Аж до летального результату!

Препарати, покликані впливати на серце і судини, також вкрай не рекомендується змішувати з алкогольною продукцією. Алкоголь придушить ефект від прийому препаратів. Також він здатен значно погіршити стан людини, яка переносить недугу.

Надто солодка і занадто жирна їжа у поєднанні з алкоголем – зло і шкода. Справжня шкода нашому організму. Справа в тому, що містяться в алкогольних напоях речовини підсилюють негативні впливи і без того шкідливої їжі на внутрішні органи. Краще віддати перевагу легкій і корисній закуску у вигляді нарізки овочів.

Пити – означає пити, але міру знати і правильно закушувати! Бережіть себе, відмовляйтеся від алкоголю на благо власного здоров’я. І тоді все буде добре.

Джерело: HeadInsider