Наукові фахівці рекомендують щодня з’їдати мінімум 1-2 яблука. У сезон застуд і холодів дана порада актуальна як ніколи.

Яблука корисні практично у весь видах, при цьому вони мають властивість зберігати в собі безліч цінних мікроелементів навіть після термічної обробки, про це повідомила лікар-дієтолог Вікторія Савицька. Експерт підкреслила, що щоденне вживання яблук рятує від авітамінозу і забезпечує злагоджену роботу систем організму.

У сезон хвороб яблука корисно вживати для зміцнення імунітету і підтримки гарного настрою. За словами лікаря, яблука по-особливому допомагають в непогожу похмуру погоду: вони покращують тонус, дарують відчуття бадьорості. Крім того, завдяки йоду в їх складі яблука допомагають організму зігріватися в холоди, а завдяки залозу-захищають від хронічної втоми. Дієтолог зазначила, що великою кількістю заліза відрізняються кисло-солодкі яблучка переважно зелених сортів, а високий рівень йоду властивий зимових сортів цих фруктів.

Гарні яблука восени і взимку ще й тому, що їх вживання є ефективною профілактикою зайвої ваги. Так, розповіла дієтолог, зелені сорти яблук відмінно стимулюють обмін речовин і прискорюють виведення з організму шкідливих і токсичних компонентів, а печені яблука покращують роботу травної системи.