Час року, в який людина з’являється на світ, має великий вплив на її здоров’я і на схильність до довголіття, – з такою заявою виступили американські вчені.

Дослідження показало, що найбільша кількість довгожителів зустрічається серед людей, що народилися восени. Найбільш вигідним в цьому плані місяцем виявився листопад.

Самі вчені знаходять це закономірним. У тих, хто з’являється на світ в листопаді, період активного формування мозку припадає на літо. Якщо врахувати, що саме влітку спостерігається пік вживання свіжих фруктів і овочів, можна уявити, як багато вітамінів і мікроелементів отримує в цей важливий для нього період зростаючий організм. Таким чином і закладається майбутнє міцне здоров’я.

Читайте також:  Нове дослідження довело користь яєць для організму

«В цілому у людей, народжених восени, набагато менше хронічних захворювань, ніж у інших», – постулювали наукові фахівці.

Попередні дослідження показували, що довголіттю, при якому у людини похилого віку зберігається ясність розуму, сприяють обставини життя, а також світогляд людей. За словами вчених, більшість довгожителів відрізняються більш позитивним сприйняттям життя, ніж їх інші люди. Спостереження свідчать, що схильні до довголіття особистості мають властивість піклуватися про своїх близьких і активні в соціальному плані – охоче і багато працюють, беруть участь у суспільних подіях.

Джерело: МедікФорум