Відомий лікар-дієтолог Олексій Ковальков назвав один з кращих напоїв при високому рівні цукру в крові. При його вживанні пригнічується відчуття голоду, його склад допомагає справлятися з підвищеним апетитом.

Пацієнти, які страждають початковою формою діабету, іноді вдаються до частих перекусів, провокуючи тим самим підвищення рівня цукру в крові. Для контролю даного процесу необхідно пити каву, так як вона є одним з найкращих засобів, які допомагають обмежувати порції.

Замість чергового перекусу слід випити чашечку названого напою. Ковальков розповів, що до подібної практики він вдається протягом багатьох років. Кава ефективно пригнічує відчуття голоду і відбиває будь-яке бажання їсти. Разом з тим її не рекомендується пити в чистому вигляді через небезпеку виведення кальцію з організму.

Читайте також:  Ключ до довголіття знайшли в простій, але популярній зелені

Дієтолог повідомив, що він п’є каву з вершками або з молоком. Разом з тим в напій корисно додавати різні спеції, в тому числі перець. Ефект по “вимиканню” голоду викликається наявністю кофеїну, даний елемент розщеплює глікоген в печінці на глюкозу, в результаті відчуття голоду пригнічується на одну годину. Поряд з цим названий компонент ефективно спалює жири в організмі.

Додайте UkrHealth в обрані джерела Додати в обрані Google News