ГоловнаНовини Здоров'яНімецькі медики розповіли, як діяти після укусу кліща

Німецькі медики розповіли, як діяти після укусу кліща

Німецькі медики розповіли, які дії слід зробити після укусу кліща, щоб мінімізувати шкоду для здоров’я. Стаття відповідного змісту опублікована в зарубіжному джерелі.

Кліщ

Кліщі ховаються в чагарниках, на деревах і у високій траві. При підвищенні температури вони починають пошуки їжі і заражають тварин і людини. Їх жертви впізнають їх по запаху, особливо аміаку, вуглекислого газу і масляної кислоти.

Довгий одяг і міцне взуття – найкращий захист від укусу. Тільки послідовне вивчення всього тіла допомагає виявити їх.

До заходів після виявлення відноситься захоплення пінцетом у поверхні шкіри і повільне його виведення, щоб не розчавити комаху. Місце проколу слід продезінфікувати і ще деякий час спостерігати за почервонінням.

Читайте також:  6 способів швидко спалити 100 і більше калорій

Швидке видалення кліща дуже важливо, так як вони можуть привести до двох небезпечних захворювань: хвороба Лайма і кліщовий енцефаліт. Інфекційні мікроби починають свою активну роботу лише через кілька годин, в цьому і полягає важливість прискорених дій.

Якщо з’явилися симптоми грипу і головні болі, то не виключено діагностування менінгіту. Якщо після укусу кліща відбувається почервоніння шкіри, це можуть бути типові симптоми хвороби Лайма, пов’язаної з паралічем нервів і запаленням суглобів.

Німецькі медики радять подбати про заходи захисту завчасно. Йдеться про своєчасну вакцинацію.

Додайте UkrHealth в обрані джерела Додати в обрані Google News