Вчені з’ясували, що ефекту схуднення можна домогтися доступним способом, а саме вживаючи напій, що включає сік петрушки і лимона. За словами науковців, комбінація з соків петрушки і лимона сприяє ефективному спалюванню жиру і виведенню токсинів.

Щоб приготувати напій, який ефективно сприяє схудненню, потрібно сік петрушки з’єднати із соком лимона в однакових пропорціях і розбавити водою. Сік петрушки і лимона дозволить вивести надлишки рідини, зменшити обсяг жирової тканини, позбутися від набряків. Також він допомагає худнути тим, що знижує відчуття голоду, прискорює насичення під час їжі. Такий коктейль з соків петрушки і лимона при відсутності протипоказань експерти радять вживати двічі на день по половині склянки між прийомами їжі.

Читайте також:  Лікарі закликали відмовитися від вживання м'ясних напівфабрикатів

За словами фахівців, сік петрушки особливо дієвий, якщо необхідно схуднути насамперед за рахунок усунення надмірного з живота. Петрушка містить полісахарид інулін, який сприяє зменшенню рівня цукру в крові, а також фолієву кислоту, які активують кровообіг. Крім того, сік петрушки позитивно впливає на функції щитовидної залози і надниркових залоз, проблеми з якими часто стають причиною зростаючої ваги.

Що стосується соку лимона, то підвищена концентрація лимонної кислоти в ньому відмінно стимулює травлення, вступає в реакцію з ферментами і виводить токсини з організму. Флавоноїди, що містяться в соку і м’якоті лимона, допомагають схуднути, оскільки вони прискорюють обмін речовин і стимулюють виведення надлишків холестерину. Сік лимона відрізняється великою кількістю таких вітамінів, як А, В і D, його вживання знижує ризик дістати цукровий діабет

Читайте також:  Британські лікарі нагадали про небезпеку зневоднення та дотримання питного режиму влітку

Дослідники відзначають, що для схуднення необов’язково купувати дорогі засоби з хімічними компонентами.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
10 ПРАВИЛ СХУДНЕННЯ, ЯКІ ДІЙСНО ПРАЦЮЮТЬ

ЯК СХУДНУТИ РАЗ І НАЗАВЖДИ: 7 ПОРАД ВІД ПРОФЕСІЙНОГО ДІЄТОЛОГА

ЯК СХУДНУТИ РАЗ І НАЗАВЖДИ: 7 ПОРАД ДІЄТОЛОГІВ