Вчені з’ясували, що ефекту схуднення можна домогтися доступним способом, а саме вживаючи напій, що включає сік петрушки і лимона. За словами науковців, комбінація з соків петрушки і лимона сприяє ефективному спалюванню жиру і виведенню токсинів.

Щоб приготувати напій, який ефективно сприяє схудненню, потрібно сік петрушки з’єднати із соком лимона в однакових пропорціях і розбавити водою. Сік петрушки і лимона дозволить вивести надлишки рідини, зменшити обсяг жирової тканини, позбутися від набряків. Також він допомагає худнути тим, що знижує відчуття голоду, прискорює насичення під час їжі. Такий коктейль з соків петрушки і лимона при відсутності протипоказань експерти радять вживати двічі на день по половині склянки між прийомами їжі.

За словами фахівців, сік петрушки особливо дієвий, якщо необхідно схуднути насамперед за рахунок усунення надмірного з живота. Петрушка містить полісахарид інулін, який сприяє зменшенню рівня цукру в крові, а також фолієву кислоту, які активують кровообіг. Крім того, сік петрушки позитивно впливає на функції щитовидної залози і надниркових залоз, проблеми з якими часто стають причиною зростаючої ваги.

Що стосується соку лимона, то підвищена концентрація лимонної кислоти в ньому відмінно стимулює травлення, вступає в реакцію з ферментами і виводить токсини з організму. Флавоноїди, що містяться в соку і м’якоті лимона, допомагають схуднути, оскільки вони прискорюють обмін речовин і стимулюють виведення надлишків холестерину. Сік лимона відрізняється великою кількістю таких вітамінів, як А, В і D, його вживання знижує ризик дістати цукровий діабет

Дослідники відзначають, що для схуднення необов’язково купувати дорогі засоби з хімічними компонентами.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
10 ПРАВИЛ СХУДНЕННЯ, ЯКІ ДІЙСНО ПРАЦЮЮТЬ

ЯК СХУДНУТИ РАЗ І НАЗАВЖДИ: 7 ПОРАД ВІД ПРОФЕСІЙНОГО ДІЄТОЛОГА

ЯК СХУДНУТИ РАЗ І НАЗАВЖДИ: 7 ПОРАД ДІЄТОЛОГІВ