Нутриціолог Ліссі Лакатос назвала картоплю і недозрілі банани серед тих вуглеводів, які будуть корисні людям, що худнуть.

Деякі продукти як джерела вуглеводів будуть корисними для підтримки здорової ваги і для її зниження. Нутриціолог Ліссі Лакатос виступила з думкою про це серед інших експертів порталу Eat This, Not That! (ETNT).

«Потрібно припинити демонізувати вуглеводи, оскільки не всі з них погані. Деякі з них можуть сприяти зниженню ваги. При схудненні необхідно виключити з раціону насамперед рафіновані вуглеводи, включаючи білий хліб, випічку, кекси, печиво, сухі сніданки», – вважають фахівці.

Сама Лакатос вважає, що люди, що худнуть, не повинні відмовлятися від картоплі. Вживати його слід зі шкіркою, тому організм отримає більше клітковини, що стимулює розвиток корисної кишкової мікрофлори. Також слід пам’ятати, що дієтичний варіант картоплі – варена або запечена.

Читайте також:  Лікар розповідає, коли затяжна хвороба є ознакою раку

Крім того, спеціалістка назвала корисним для схуднення вуглеводом кукурудзу, яка також містить у собі багато клітковини. Інші джерела вуглеводів, повні вітамінів і тієї ж клітковини, – це сирі морква та буряк. Вони не містять доданий цукор, позитивно позначаються на роботі шлунково-кишкового тракту та стан імунітету.

Що стосується недозрілих зелених бананів, в них присутній так званий резистентний крохмаль, який перешкоджає швидкому засвоєнню вуглеводів і коливань рівня цукру в крові.