Вживання в їжу овочів, багатих на сульфорафан, також пов’язане з 13-відсотковим зниженням ризику інсульту.

Високий рівень «поганого» холестерину в крові є однією з найчастіших причин інсульту та серцевих захворювань. Але вивести рівень холестерину із небезпечної зони може бути непросто. Це часто вимагає прийому ліків, вимушеного відмовитися від деяких шкідливих звичок і навіть серйозного перегляду життя.

Є кілька трюків, які можуть полегшити ваші зусилля, наприклад, вживання сульфорафану. З’єднання, багате на сірку, яке міститься в багатьох листових зелених овочах, може призвести до «значного» зниження рівня «поганого» холестерину.

Броколі – один з небагатьох продуктів, багатих на сульфорафан, що робить його відмінним доповненням до антихолестеринової дієти. Тригліцериди є ще одним типом жирів у крові та є основним джерелом енергії, але їх надлишок також може збільшити ризик серцевих захворювань.

І відомо, що високий рівень тригліцеридів сприяє ризику серцевих захворювань та інших захворювань серця та кровоносних судин, а дуже високий рівень тригліцеридів може спричинити серйозні захворювання, такі як панкреатит.

Дослідники також зауважили, що сульфорафан покращував функцію кровоносних судин кроликів. Це також зменшило ознаки запалення у кровоносних судинах кроликів.