Добавки можуть перебільшувати дію інших ліків, які ви приймаєте до небезпечного рівня.

Добавки можуть мати безліч переваг. Вони можуть зміцнити вашу імунну систему, знизити рівень «поганого» холестерину ЛПНГ та багато іншого. Але деякі добавки “можуть становити ризик для серця” при прийомі в певних умовах.

На відміну від ліків, що відпускаються за рецептом, добавки часто продаються без доказів, що вони працюють або безпечні.

Червоний дріжджовий рис

Добавку виготовлено з дріжджів, які ростуть на білому рисі. Він може бути у формі пігулок. Його часто використовують для покращення здоров’я крові. Речовина в добавці під назвою монаколін викликає зниження рівня «поганого» холестерину, що, у свою чергу, знижує кров’яний тиск. Через це його часто використовують як статин.

Але коли він використовується разом із статинами, це може бути небезпечним. Це може навіть погіршити стан вашого серця, а чи не поліпшити його, пише Express.

L-аргінін

Амінокислотна добавка є однією з хімічних речовин, що входять до складу оксиду азоту.

Оксид азоту вступає в реакцію зі стінками ваших кровоносних судин і змушує їх розслаблятися та відкриватися. В результаті L-аргінін продається людям, які хочуть покращити кровообіг та знизити рівень артеріального тиску. А в деяких випадках покращити ерекцію.

Люди із серцевими захворюваннями не повинні його вживати.

«L-аргінін може призвести до заниженого падіння артеріального тиску, якщо ви вже приймаєте ліки для лікування цього стану».

Але, як і добавки, наведені вище, часникові добавки можуть мати аналогічний ефект, коли кров’яний тиск падає занадто низько.

“Якщо приймати з розріджувачами крові, у вас може бути надмірна кровотеча. Якщо ви приймаєте статини, ви можете пошкодити м’язи, а такі ліки від артеріального тиску, як варфарин, можуть призвести до надто низького падіння артеріального тиску”.

Зображення: https://www.favorece.net/