Нутриціолог Олена Брянцева назвала причини, через які деяким людям не рекомендується вживати бурий рис. Згідно з її твердженням, даний продукт варто виключити з раціону громадянам, які страждають від хвороб шлунково-кишкового тракту.

Бурий рис являє собою безглютенову зернову культуру. Він відрізняється від білого обробкою. У злакових міститься фітинова кислота, що представляє собою антинутрієнт, що блокує всмоктування корисних мікроелементів, таких як магній, кальцій, залізо і цинк.

Вона провокує виникнення алергічної реакції організму і чутливість до деякої їжі. З цієї причини вибір злакових, які дозволяється додавати в раціон харчування і не нашкодити здоров’ю, залежить від великого числа факторів, повідомила Брянцева.

Читайте також:  Дефіцит вітаміну В9: до яких серйозних проблем він може призвести у похилому віці

Якщо присутні проблеми з показниками цукру в крові, необхідно вибирати бурий рис, а не вівсяну кашу. Нутриціолог радить звернути увагу на стан кишечника.

Можна звернутися до лікаря для його обстеження, щоб виключити присутність синдрому роздратованого кишечника або СЧБР. При хворобах Крона або неспецифічного виразкового коліту потрібно відмовитися від злакових.