До останнього часу сексуальність була однією з найбільш привабливих властивостей особистості людини. Нове дослідження показало, що їй на зміну прийшла емоційна зрілість.

Тепер зовсім не зовнішність визначає привабливість людини, як показує щорічне дослідження холостяків в США, проведене знаменитим Інститутом Кінсі.

На перший план виходить емоційна зрілість. В опитуванні взяли участь 5 000 одиноких людей у віці від 18 до 98 років, які висловили свої думки про секс, любов і стосунки.

Американські одинаки тепер по-іншому дивляться на ідеальні романтичні стосунки під час COVID-19. 83% хочуть емоційної зрілості в партнері, а зовсім не фізіологічної привабливості.

На сексуальності наполягають тільки 78% опитаних. У 2020 році їх було цілих 90%. Протягом 40 років самотні люди просто не використовували поняття емоційної зрілості, коли описували свої ідеальні другі половинки. І ось тепер відбулася зміна, яку соціологи вважають історичною.

Можливо це пов’язано з інфантильністю людства і зі зрушенням традиційних вікових рамок. Зараз молодість затягується мало не до 50, середній вік продовжують до 65, а старість починають в 70. Люди живуть довше, вони є менш емоційно зрілими і відповідальними, а цю саму зрілість все ще сприймають в якості дуже важливої характеристики людини. Адже з нею пов’язана надійність відносин, як коментують підсумки дослідження соціологи.