Ягоди, броколі, зелений чай входять в число продуктів, які продовжують молодість і позитивно впливають на роботу внутрішніх органів. Про це розповіла фітнес-дієтолог і нутриціолог Анна Єлькіна.

Серед продуктів, які продовжують молодість Єлькіна виділила ягоди, конкретно лохину, що володіє властивістю покращувати роботу мозку, підтримувати здорову мікробіоту кишечника, знижувати підвищений холестерин, стимулювати обмінні процеси. Також продукт, за словами нутриціолога, містить високоактивні антиоксиданти, які служать засобом профілактики онкологічних захворювань.

Броколі експерт теж зарахувала до продуктів, що допомагають організму довго залишатися у формі, властивій молодості. Єлькіна пояснила, що споживання овоча сприяє детоксикації організму, забезпечує його найважливішими мінералами – кальцієм, калієм, фосфором, магнієм. Їсти броколі фахівчиня рекомендує не рідше трьох-чотирьох разів на тиждень.

Допомагає відсунути настання старіння і якісний зелений чай – напій, на думку нутриціологині, можна вживати до одного літра щодня. Це дуже хороший спосіб забезпечити організм антиоксидантами, знизити свій ризик інсульту, зауважила Єлькіна.

Також, додала вона, молодість організму ефективно продовжує жирна риба, багата омега-3 жирними кислотами: сьомга, тунець, оселедець, скумбрія. Жирні кислоти мають здатність пригнічувати запальні реакції, що допомагає запобігти розвитку раку, хвороб серцево-судинної системи.