Для підвищення захисту організму від інфекцій взимку фахівці радять вживати гранат – за їхніми словами, знижуючи активність вільних радикалів в організмі, його плоди можуть допомогти підвищити імунітет і опірність сезонним хворобам.

Поки не існує ліків від коронавірусної інфекції, надію на захист від неї може давати тільки сильний імунітет. Взимку він також надзвичайно важливий ще й для успішної оборони від поширених сезонних інфекцій, застуди, грипу.

Експерти підкреслюють особливу роль харчування в справі зміцнення імунітету і рекомендують вживати взимку гранат, повідомляється на порталі Times Now. Вони пояснюють, що продукту притаманні протизапальні та антиоксидантні і властивості, обумовлені відповідними дозами мікроелементів, наприклад, вітаміну С.

Читайте також:  Чорний чай знижує ризик смерті від усіх причин - пийте дві чашки на день

“Гранат – один з кращих для запобігання респіраторних хвороб взимку. Різні поживні речовини, що містяться в його плодах, можуть допомогти зміцнити першу лінію захисту організму від сезонних інфекцій, включаючи застуду і COVID-19”, – наводиться експертна думка.

Підтримує хороший імунітет. За словами фахівців, споживання рослинного продукту знижує активність вільних радикалів в організмі, з якою асоціюється розвиток ряду захворювань і раннього старіння.

“Знижуючи активність вільних радикалів в організмі, гранат допомагає поліпшити функціонування імунної системи”, – відзначають фахівці.

Розріджує кров. При наявному ризику утворення тромбів гранат є одним з кращих продуктів, що допомагають захиститися від розладів мозку, уникнути інсульту.

Читайте також:  Здорова звичка, яка перед сном шкодить серцю

Підвищує рівень кисню. Завдяки високій концентрації антиоксидантів, його споживання допомагає підняти рівень кисню в крові, краще дихати.

“Крім зміцнення імунітету гранат ефективно бореться з різними хронічними захворюваннями і станами, такими як артрит, еректильна дисфункція, рак простати, хвороби серця, гіпертонія, запори”, – інформує портал.