Вісцеральний жир, тобто жир на животі — ціле прокляття для багатьох людей, як чоловіків, так і жінок! Такий жир далеко небезобідний — він може стати причиною серйозних порушень здоров’я. Таких як серцеві захворювання, цукровий діабет другого типу, високий кров’яний тиск і високий рівень холестерину в крові. Дізнайтеся, як прибрати живіт за допомогою 4 простих методів.

Що таке вісцеральний жир і як прибрати живіт

Якщо говорити простою мовою, вісцеральний жир – це жир на животі. І його проблема полягає в тому, що він заповнює черевну порожнину, заважаючи життєво важливим органам виконувати свої функції. Під удар потрапляють печінка, підшлункова залоза та кишечник. При цьому не обов’язково виглядати повним. Ризик того, що жир огортає внутрішні органи, досить високий і при зовні нормальній вазі. Пропонуємо вашій увазі список простих кроків, як прибрати живіт і зменшити кількість вісцерального жиру. А згодом і зовсім позбутися від жиру на животі.

Читайте також:  Як «вилікувати» постійне здуття живота
1. Як прибрати живіт за допомогою збалансованого харчування

Ніяких фаст-фудів, порожніх вуглеводів і іншого. Більше свіжих овочів, фруктів, цільнозернових каш і простої води. Тоді питання, як прибрати живіт, не буде настільки актуальне для вас. Вісцеральний жир буде йти сам потроху, і про жир на животі незабаром можна буде забути.

2. Як прибрати живіт за допомогою продуктів, які допомагають спалювати вісцеральний жир

Перлова каша, гель алое вера, зелені кавові боби і зелений чай нормалізують рівень холестерину в крові, покращують метаболізм і добре справляються з поставленим завданням. Вісцеральний жир буде спалюватися як за графіком!

3. Як прибрати живіт за допомогою планомірних занять спортом

Для цієї мети найкраще підходять аеробні навантаження. Плануйте свій робочий тиждень таким чином, щоб у ній був час для інтенсивних прогулянок, легких пробіжок або вправ зі скакалкою. Стандартна практика від жиру на животі. 30-40 хвилин 4-5 разів на тиждень значно поліпшать ваш стан здоров’я і підвищать працездатність. Бонусом стане підтягнуте тіло і живіт без вісцерального жиру.

Читайте також:  Одна з перших ознак деменції з'являється під час приготування їжі
4. Як прибрати живіт за допомогою сну

Як не дивно це прозвучить, але сон і вісцеральний жир безпосередньо пов’язані між собою. Поганий або недостатній сон дорівнює високій стомлюваності і низькій енергії протягом дня. Чим менше енергії, тим більше ймовірність переїдання, плюс тяга до заборонених продуктів. Жир на животі в результаті!

Підсумовуючи, коротко можна позначити наступні складові, які допоможуть позбутися від вісцерального жиру: менше жирних страв, шкідливих звичок, швидких вуглеводів і цукру і більше овочів, фруктів і їжі, багатої білком і клітковиною. Наприклад, можна замінити очищений рис перловою крупою, а солодкі напої звичайним зеленим чаєм.

Читайте також:  Мешканка Британії розкрила несподіваний секрет свого довголіття

Помірні фізичні навантаження, типу легкої пробіжки, прогулянки, плавання, заняття в залах, також допоможуть спалити непотрібний вісцеральний жир, і зміцнять ваше здоров’я. І тоді питання, як прибрати живіт і жир на животі, буде стояти вже не так гостро!

Насправді ці прості кроки, як прибрати живіт – суттєвий внесок у ваше здоров’я. І чим раніше ви візьметеся за вирішення проблеми жиру на животі, тим швидше налагодитися вся ваша життя. Бо як здорові органи травлення — це гарний настрій, прекрасний зовнішній вигляд, високий рівень енергії і багато інших надихаючих бонусів. І мінімум вісцерального жиру!

Джерело: HeadInsider